جشنواره ماه برکت دیجی‌کالا؛ تخفیف ویژه کالاهای سوپرمارکتی در رمضان ۱۴۰۰

دیجی‌کالا در ماه رمضان کالاهای سوپرمارکتی خود در دسته‌های مختلف را با تخفیف ویژه عرضه می‌کند.

ماه رمضان در سراسر کشورهای مسلمان جهان، ماه تهیه سفره‌های رنگین و جشنواره‌های متعدد مواد غذایی است که اغلب بازار میوه و تره بار و سوپرمارکت‌ها را هدف قرار می‌دهد. با این حال، در شرایط این روزها که جهان با ویروس کرونا درگیر است تجربه روزه‌داری و برگزاری مراسم‌های این بازه زمانی متفاوت‌تر از گذشته شده است.

ترکیب اقدامات دولت‌ها برای کاهش حضور مردم در فضاهای اجتماعی و اجتناب عموم از قرارگیری در فضاهای عمومی تأثیر بزرگی بر خرده‌فروشی‌های تره بار به ویژه کالاهای تند گردش (FMCG) و بنگاه‌های اقتصادی کوچک و متوسط (SME) و تولیدکنندگان غذای تازه داشته است. این سه دسته از کسب‌وکارها با اوج‌گیری شیوع ویروس کرونا چاره‌ای جز تنظیم مجدد انتظاراتشان از فروش در ماه رمضان نداشتند چرا که مصرف‌کنندگان دیگر روانه فروشگاه‌های آفلاین برای خرید نیازهای فصلی نمی‌شدند. این موضوع، ساعت‌های عملیات این فروشگاه‌های فیزیکی را کاهش داد و در نتیجه شانس خرده فروش‌های تره بار برای شکستن رکوردهای فروش خود در این ماه پر رونق را با کاهش چشمگیر مواجه ساخت.

با این حال، کاهش خرید از فروشگاه‌های آفلاین لزوما با کاهش تقاضا برای این محصولات همراه نیست. مصرف کنندگان همچنان به محصولات سوپرمارکتی نیاز دارند و چه بسا این نیاز در طول ماه رمضان هم به واسطه وعده‌هایی چون سحری و افطار دو چندان شود.

دوران کرونا و فراز و نشیب‌هایی که از آغاز ورود این ویروس به زندگی ایجاد کرد، توجه مشتریان را نسبت به خرید آنلاین و پلتفرم‌های تجارت الکترونیک بیش از پیش ساخت، به طوری که تقاضای فزاینده خریداران برای تهیه اقلام مصرفی سوپرمارکتی، پلتفرم هایی نظیر دیجی‌کالا را نسبت به بهبود فرایندها، تأمین گسترده‌تر کالاهای لازم و دسترس پذیر کردن اقلام مصرفی مشتریان مصمم‌تر ساخت.

در رمضان ۱۴۰۰ دیجی‌کالا با برگزاری جشنواره ماه برکت تا ۳۰ درصد تخفیف روی کالاهای سوپرمارکتی خود اعمال کرده است. گروه‌های کالایی که در این جشنواره شرکت دارند شامل این‌ها هستند: میوه و سبزیجات، محصولات پروتئنی، لبنیات و تخم‌مرغ، غذاهای منجمد و آماده، خرما و انواع تنقلات، نوشیدنی‌های گرم و سرد، خوابوربار پر مصرف، تن ماهی، پاستا و ماکارونی. برای مشاهده فهرست کالاها از لینک زیر وارد شوید.

نظر دهید

پاسخ دهید

خوش تخفیف
Logo
Enable registration in settings - general
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0
Shopping cart